Translate

piątek, 4 grudnia 2009

jedziemy na wycieczkę

...bo słońca mi brak, mamony zresztą też - więc na wycieczkę do dzikiej, gorącej afryki przynajmniej wybiorę się duchowo ;)
...uszyłam takie oto dwie poszewki - mogą być do dekoracji ale materiał jest bardzo miły w dotyku więc sny ciepłe i kolorowe niech się śnią ! - idę drzemać... ;)

czwartek, 3 grudnia 2009

zapiski

..popełniłam mój pierwszy notesik na zapiski ;)wymiary 10,5 na 5,5 cm na 1cm, zapinany na rzep aby łatwo było wyciągnąć, odpiąć i zapiąć w biegu - ;) ciągle gdzieś gnam więc lubię przedmioty przydatne, torebkowe, które nie wymagają skomplikowanego używania dwóch rąk szczególnie że na dworze zimno i łapki szybko marzną - zamiast zawiązywać kokardkę, szybciutko i banalnie zapinamy rzep i już! A karteczki wyrywane ;) sama kleiłam ...środa, 2 grudnia 2009

szydełkowe

..no i prezentuję - jedno z moich ostatnich szydełkowych ochów i achów - bo jak coś oglądam i podglądam lub przypadkiem zobaczę i ogromnie mi się spodoba to się zachwycam a jak zachwyt jest tak duży że owocuje ochem i achem to nie ma przeproś muszę spróbować! No i spróbowałam ;) rękawiczki rozmiar S na moje rąsie maleńkie - choć mama już kombinuje jak je wycyganić ;)
Rękawiczki na paliczki robiłam na chybił trafił bez wzoru - metodą nieustannych przymiarek ;) momentami robiąc dosłownie na dłoni ;) może nie są perfekcyjne ale własnoręcznie wykonane i przede wszystkich - dały satysfakcję że potrafię ;)