Translate

piątek, 25 września 2009

po raz pierszy ....

...po raz pierwszy zrobiłam kartkę ślubną - nietradycyjna, troszkę zwariowana, krwisto czerwona z ecri dodatkami - taka próba generalna... jeszcze wrócę do tego łamanego wzoru bo daje naprawdę dużo możliwości.


ah te błyskotki...

no właśnie - chyba w każdej kobiecie siedzi mała sroka która jest łasa na błyskotki - zakupiłam na próbę serduszka Swarovskiego i oto co mi z nich wyszło - muszę przyznać że zauroczyły mnie totalnie ;)


wtorek, 22 września 2009

...bizness woman...

... spreparowałam mój pierwszy wizytownik, pasuje na wizytówki o wymiarze 8,5 na 5,5 cm. Może nie wyszedł najładniej - użyłam za grubej tektury do środka jako usztywniacza wiec pomieści niewielką ilość wizytówek bo niestety przestrzeń wewnętrzna bardzo się ograniczyła - pełna samokrytycyzmu stwierdziłam że z zewnątrz wygląda przyzwoicie, podoba mi się kolorystyka tego płócienka ;) no i w końcu to moje pierwsze dzieło więc zamiast do kosza ląduje w mojej torebce ;)


...nie do końca zadowolona z pierwszego zaraz popełniłam drugi ;) bardziej "męski" - mieści już więcej wizytówek i nie jest na grubej tekturze - ale musze jeszcze dopracować ten projekcik...